Selika Nedir?

Selika kelime anlamı olarak “Güzel söyleme ve yazma kabiliyeti” anlamına gelmektedir. Ekip Selika olarak bizim amacımız, geleceğe umutla bakan genç yazarlar ve şairlerinin önünü açmaktır.

 

Peki selika.org’da neler paylaşılır?

selika.org sayfasında teknolojiden spora, güzellikten sanata, edebiyattan şiire, mekan önerilerinden şehir önerilerine her konuda saygı çerçevesinde yazmanız mümkün.

Yani demek istediğimiz şu ki yazar olmak için matbaaya, kaleme, deftere ihtiyacınız yok. Ekip Selika’nın kapıları size sonuna kadar açık

Ekip Selika içerisinde yazar olarak yer mi almak istiyorsun?

 

Selika’da Nasıl Yazar Olunur? 

Yapman gereken çok basit. Sağ üst köşede bulunan “Yazar Ol” butonuna basarak, yazar olmak için başvurabilirsin. Editörlerimiz tarafından sisteme en fazla bir gün içerisinde “İçerik Üreticisi” olarak eklenirsin. Kullanıcı adın, şifren ve selika.org’da nasıl yazı yazabileceğin sana mail olarak ulaşır. İlk yazını yazdıkan sonra “Onay Bekliyor” haline getirirsin. Editörlerimiz tarafından yazın kontrol edilir, yazım hataları düzeltilir ve sana yazında düzeltmen gereken şeyler hakkında bilgi verilir. Yazıların Ekip Selika tarafından beğenilirse sayfaya içerik üreticisi değil de “Yazar” olarak eklenirsin. 

Şimdiden Seni Aramızda Görmek Çok Güzel

 
3WTURK CMS v7.03WTURK CMS v7.0